O firmie

Z dumą informujemy, że nasza cała grupa otrzymała nagrodę od miesięcznika „Dealer” jako najlepsza mała grupa dealerska roku (dealer posiadający do 5 lokalizacji).

Prezes Polmotor z nagrodą

Prezes Grupy Polmotor Jan Przepłata z nagrodą i Piotr Gajda (BGŻ BNP Paribas)

CYTUJEMY:

Działająca na Pomorzu Zachodnim firma dealerska to przykład organizacji idealnie wykorzystującej potencjał lokalnego rynku i nadarzające się biznesowe okazje. Minionej wiosny grupa otworzyła w Szczecinie kompleks obiektów, w którym sprzedawane są marki Kia, Nissan i Subaru. Niedawno ruszyła także sprzedaż marek Renualt i Dacia. Mimo to właściciele grupy, Jan Przepłata i Dariusz Olkiewicz, deklarują przywiązanie do rodzinnego modelu biznesu. – Naprawdę jesteśmy zadowoleni z tego, co mamy. Choć naturalnie trzymamy rękę na pulsie. Jeśli pojawi się okazja, na pewno ją dobrze przemyślimy – deklarował w ostatnim wywiadzie dla „Dealera” Jan Przepłata.

Grupa Polmotor to rodzinna firma z tradycjami, obecna na rynku motoryzacyjnym od ponad 21 lat. Grupa Polmotor jest laureatem wielu prestiżowych nagród, za jakości obsługi klienta w tym pierwsze miejsca magazynu Auto świat, Gepardy Biznesu, Nissan Sales Serwis Way.

Oferuje produkty marek Kia Motors, Nissan, Subaru, Renault, Dacia na wyłączność w całym woj. Zachodniopomorskim. Posiada nowoczesne salony i serwisy samochodowe oraz komisy aut używanych w Szczecinie oraz Koszalinie.

Nissan Polmotor

gwarancja_nissan

Kia Polmotor

gwarancja_KIA

Renault Polmotor

Renault Koleos Polmotor

Subaru

gwarancja_subaru

Dacia Duster Polmotor

uzywaneRENAULT

NISSAN

KIA

SUBARU

DACIA

SuperPewniak

Renault

ESPACE
SCENIC
TALISMAN
KADJAR
CAPTUR
MEGANE
CLIO
TWINGO

NISSAN

NAVARA
X-TRAIL
QASHQAI
JUKE
NOTE
MICRA

KIA

STINGER
SORENTO
OPTIMA
SPORTAGE
NIRO
CEED
VENGA
RIO
PICANTO

SUBARU

BRZ
WRX STI
XV
FORESTER
OUTBACK
LEVORG

DACIA

DUSTER
SANDERO
LOGAN
LODGY
DOKKER


NISSAN POLMOTOR 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

GRUPA POLMOTOR: Polmotor.pl