Subaru Szczecin

WRX STI

WRX STI

DUSZA ATLETY. SERCE ZWYCIĘZCY. ODRADZA SIĘ LEGENDA NAJWYŻSZYCH OSIĄGÓW.

Wymówienie trzech liter – STI – wystarczy każdemu miłośnikowi sportu samochodowego na całym świecie by poczuł dreszcz emocji powiązanej z niezwykłą dynamiką. Nowy WRX STI zyskał nowoczesną stylizację, ale wlot powietrza na masce i wydatny tylny spojler generujący docisk aerodynamiczny nie pozostawiają wątpliwości co do genezy tego samochodu. Pod tą powłoką kryją się osiągi bardziej zdecydowane i ekscytujące niż kiedykolwiek wcześniej.
Kontakt – personel Subaru

Forester

Forester

Oto Subaru, które jest przy Tobie zawsze, gdy świat spróbuje Cię zaskoczyć przeciwnościami dzikiej natury. Właśnie w takich sytuacjach, których nikt nie jest w stanie zaplanować, możesz liczyć na pewność prowadzenia i spokój ducha, który sprawi, że bezpiecznie dotrzesz do celu. Wszystko to oferuje Forester – wspiera cię w pokonywaniu przeciwności losu i dążeniu do realizacji każdego marzenia, pasji i celu.

Kontakt – personel Subaru

Levorg

Levorg

PAKIET „ADVANCED”

Zaawansowany pakiet bezpieczeństwa na drodze, to 2 innowacyjne funkcje: HBA i SRVD. HBA samodzielnie przełącza reflektory – w zależności od warunków na drodze – po to, aby nie przeszkadzając innym, sprawić że będzie ona dla Ciebie bardziej widoczna. SRVD wykorzystuje czujniki umieszczone dookoła samochodu, by ostrzegać Cię, że w martwych polach widzenia znajduje się inny pojazd oraz powiadamiać o obiektach z tyłu samochodu.

Kontakt – personel Subaru

Precyzja

Precyzja

Spokój i pewność za kierownicą – taka sama skuteczność hamowania jak w nowym samochodzie

Oryginalne części

Oryginalne części

Oryginalne części zamienne Subaru wytwarzane są skrupulatnie, z wykorzystaniem niezliczonych testów jakościowych oraz praktycznego działania, przeprowadzanych już od fazy projektowania.

Serwis Subaru

Serwis Subaru

Najważniejszym elementem sprawności działanie hamulców jest zdolność do właściwego zatrzymywania samochodu, gdy nie towarzyszą temu pisk i drgania. Ponieważ chcemy by nasi klienci doświadczali spokoju i pewności prowadzenia auta, nasze standardy są wyjątkowo wysokie.

Serwis Subaru

Serwis Subaru

Konstrukcja samochodu stanowi kombinację wielu różnych części. Nie wystarczy jednak po prostu połączyć te części ze sobą w jedną całość. Wymagane jest także precyzyjne dopasowanie działania poszczególnych elementów.

Chcesz Więcej - przejdź dalej


sz
ko
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ? Zadzwoń


Bartosz Nurkiewicz
Bartosz Nurkiewicz
Specjalista ds. sprzedaży samochodów
bartosz.nurkiewicz@polmotor.pl
tel. 605580032
RENAULT

NISSAN

KIA

SUBARU

DACIA

Renault

ESPACE
SCENIC
TALISMAN
KADJAR
CAPTUR
MEGANE
CLIO
TWINGO

NISSAN

NAVARA
X-TRAIL
QASHQAI
JUKE
NOTE
MICRA

KIA

STINGER
SORENTO
OPTIMA
SPORTAGE
NIRO
CEED
VENGA
RIO
PICANTO

SUBARU

BRZ
WRX STI
XV
FORESTER
OUTBACK
LEVORG

DACIA

DUSTER
SANDERO
LOGAN
LODGY
DOKKER


NISSAN POLMOTOR 2015 Wszystkie prawa zastrzeżone.

GRUPA POLMOTOR: Polmotor.pl